Yhteystiedot

SETS ry

c/o Marjo Kovanen

Koulukinoyhdistys, Lapinlahdentie 1, 00180 Helsinki

Sähköposti: elokuvatutkimuksen.seura(at)gmail.com

Puhelin: 040 176 3018

 

Kaikissa seuraan liittyvissä asioissa voi olla yhteydessä sähköpostin kautta: elokuvatutkimuksen.seura(at)gmail.com.

SETSin hallitus 2020

FM Marjo Kovanen (pj), marjo.kovanen(at)koulukino.fi
FM Laura Seppälä (sihteeri), laura.seppala(at)tuni.fi
Professori Henry Bacon, henry.bacon(at)helsinki.fi, Helsingin yliopisto
FT Outi Hupaniittu, outi.hupaniittu(at)utu.fi, Suomalaisen kirjallisuuden seura
YTM Miina Kaartinen, miina.kaartinen(at)tuni.fi, Tampereen yliopisto
FT Tatu Laukkanen, tatu.laukkanen(at)gmail.com
FM Janne Salminen, janne.t.salminen(at)helsinki.fi, Helsingin yliopisto
FT Jaakko Seppälä, jaakko.i.seppala(at)helsinki.fi, Helsingin yliopisto
FM Katri Tenhola, katri.tenhola(at)kavi.fi

Sähköpostilista

 

SETS pitää yllä elokuva- ja tv-tutkimuksen sähköpostilistaa (sets(at)lists.tuni.fi), johon voivat liittyä myös muut kuin yhdistyksen jäsenet. Edellytyksenä on oma sähköpostiosoite. Listalla on tällä hetkellä toistasataa jäsentä. Listaa voi käyttää keskusteluun elokuva- ja tv-tutkimukseen liittyvistä asioista sekä muun muassa seminaarien ja festivaalien ohjelmista tiedottamiseen.

Listan jäseneksi pääsee ilmoittamalla kiinnostuksensa sähköpostiviestillä listaa ylläpitävälle Miina Kaartiselle (miina.kaartinen(at)tuni.fi). Muista liittää pyyntöön oma voimassa oleva sähköpostiosoitteesi. Ilmoita ylläpitäjälle myös, mikäli haluat erota listalta tai muuttaa sähköpostiosoitettasi.

Kommentointi on suljettu.

%d bloggaajaa tykkää tästä: